Με σύνθημα την Αγάπη, την Ομορφιά και τη Δύναμη της Αλληλεγγύης τα Αξιολογημένα – Πιστοποιημένα Προγράμματα Σπουδών Αισθητικής του KES College, στο πλαίσιο της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης και Προσφοράς του Κολλεγίου, γιόρτασαν την Πέμπτη, 7 Μαρτίου 2024 την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας σε συνεργασία με το Κέντρο Μαστού Κύπρου προσφέροντας δωρεάν υπηρεσίες ομορφιάς και περιποίησης σε όλες τις γυναίκες, χαρίζοντάς τους στιγμές ευεξίας και χαλάρωσης.
Οι φοιτήτριες των Αξιολογημένων – Πιστοποιημένων Προγραμμάτων Σπουδών «Αισθητική» και «Αισθητική και Διαχείριση Μονάδων Αισθητικής» του KES College, υπό την επίβλεψη των προσοντούχων καθηγητριών τους, πρόσφεραν εξειδικευμένες θεραπείες προσώπου, αρωμαθεραπεία σώματος, μακιγιάζ, μανικιούρ και πεντικιούρ στα νέα, σύγχρονα και άρτια εξοπλισμένα εργαστήρια Αισθητικής του Κολλεγίου. Όλες οι γυναίκες έμειναν απόλυτα ικανοποιημένες από τις υπηρεσίες που τους παρείχαν οι φοιτήτριες με πολλή αγάπη και πάνω από όλα με απόλυτο επαγγελματισμό!
Το KES College ευχαριστεί θερμά τις φοιτήτριες και τις καθηγήτριές τους που συμμετείχαν στην εκδήλωση αυτή αποδεικνύοντας έμπρακτα για άλλη μια φορά την ευαισθησία τους σε θέματα εθελοντισμού ως επίσης και τις εταιρείες/μνημονιακούς συνεργάτες του Κολλεγίου:
Χρόνια Πολλά σε όλες τις γυναίκες!
5 Λεωφόρος Καλλιπόλεως
1055 Λευκωσία - Κύπρος
Τηλ. : +357 22 875737
Φαξ : +357 22 756562