Εξετάσεις από την Βασιλική Εταιρεία για την Προώθηση Υγείας του Ηνωμένου Βασιλείου στο KES College

19 Ιανουαρίου 2024

Ο παγκοσμίου φήμης οργανισμός της Βασιλικής Εταιρείας για την Προώθηση της Υγείας του Ηνωμένου Βασίλειου [Royal Society for the Promotion of Health], μετά από ενδελεχή έλεγχο έχουν ικανοποιήσει τις αρχές ποιότητας και έχουν δώσει την έγκρισή της στο KES COLLEGE. Μπορεί πλέον να παραδίδει τα σχετικά μαθήματα και να λειτουργεί ως εξεταστικό κέντρο για ειδικά θέματα όπως αυτά που αναφέρονται παρακάτω. Πρόκειται για μια ιδιαίτερη τιμή για το Κολέγιο και είναι ακόμη μια απόδειξη των εκτελούμενων εργασιών υψηλού επιπέδου.

Τα προσόντα αυτά είναι αναγκαία για τους εργαζόμενους στις βιομηχανίες που ασχολούνται με τα τρόφιμα, όπως ξενοδοχεία, εστιατόρια, υπεραγορές, αρτοποιεία, ζαχαροπλαστεία, κρεοπωλεία, νοσοκομεία, καντίνες σχολείων, εκπαιδευτές κ.λπ.

1] Level 2 award in Food Safety and Hygiene = 85 Euros

2] Level 2 Award in HACCP for Food Manufacturing = 85 Euros

3] Level 2 Award in Health & Safety in the Workplace = 85 Euros

4] Level 3 award in Supervising Food Safety in Catering = 140 Euros

Υπάρχει ειδικό έντυπο που πρέπει να συμπληρωθεί έως τις 26 Ιανουαρίου 2024.

Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν τον Φεβρουάριο 2024 [σε χρόνο βολικό για τους συμμετέχοντες]. Οι υποψήφιοι θα ενημερωθούν εκ των προτέρων για τη διδακτέα ύλη και την ακριβή ημερομηνία των εξετάσεων.

Η εξεταστέα ύλη των πιο πάνω εξετάσεων είναι απλή και υπάρχει ταυτόχρονη μετάφραση από καθηγητές. Η προσπάθεια μας είναι να παραγγείλουμε τις εξετάσεις το συντομότερο για να προλάβουμε αυξήσεις στις πιο πάνω τιμές που παραμένουν οι ίδιες τα τελευταία 4 χρόνια.

Τα πιστοποιητικά αυτά δεν έχουν ημερομηνία λήξεως και είναι παντού αναγνωρισμένα.